Son Yazılar
Anasayfa » Ben Kimim?

Ben Kimim?

1000167_562687093774791_770478719_n

 

Öncelikle belirtmek istiyorum ki blogu açalı yaklaşık 3 senelik bir zaman geçti. Haliyle burayı güncelleme vaktinin geldiğini hatta geçtiğini de biraz geçte olsa anladım. :)
Geçen 3 senedeki Akif’ ten bahsedecek olursam. 3 sene önce blogu kurarken ki amacım öğrendiğim teknik bilgileri burada paylaşmak ve ziyaretçilerimle öğrendiklerim hakkında konuşmak, tartışmak bu sayede ziyaretçilerimden de bir şeyler öğrenmekti. Ancak zaman ilerledikçe bu alemde Google Adsense-Adwords, Analytics, SEO vs. gibi işin açıkçası Dijital Pazarlama tarafına kaydım. Yazmak, az da olsa okunduğumu görmek hoşuma gitti ve bir süre böyle devam etti ve kabul etmeliyim ki teknik içerikler paylaşamaz oldum. Paylaşamaz oldum ama her gün yeni şeyler öğrenmeye gayret ettim. Bu sürede özellikle veritabanı ile fazlasıyla haşır neşir oldum. MsSql konusunda kendime yeni şeyler kattım. C#’ ta pek görsellik olmayan ufak oyunlar geliştirmeye çalıştım. Asp.Net Web Form yapısıyla uğraştım. Sonra biraz daha detaya girerek artık MVC, Entity Framework, Ajax öğrenmeye gayret ediyorum. Bunların yanında tabi işin tasarım tarafı ile ilgili olarak ta unutulmaya yüz tutan HTML ve CSS bilgilerimi tazeleyerek HTML5 ve CSS3 konularında kendime bir şeyler kattığımı düşünüyorum. Ama Back-End geliştirici olmak isteyen birisi olarak Bootstrap kullanmak CSS yazmaktansa daha cazip geliyor. Zaman buldukça da burada artık ağırlıklı olarak teknik paylaşımlar yapmaya çalışacağım.

Şu anda ne yaptığımı soracak olursanız da T.C. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde öğrenciliğe devam ediyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*