Son Yazılar
Anasayfa » İnternet » Teşekkürler Markum…
Teşekkürler Markum…

Teşekkürler Markum…

Bir kaç gündür mevcut hosting paketimin bant genişliği özelliğinin bana az gelmesinden dolayı harıl harıl hosting arayışı içerisindeydim. Çok sayıda firmaya baktım.Bir kaç yere üye oldum ve sipariş verecek duruma geldim.En sonunda bugün Natro’dan hosting siparişi verirken(kart bilgilerini giriyordum) Markum’ un Facebook sayfasına atmış olduğum “Bir promosyon kodunuz olsaydı sitenizden MultiSMART Bireysel İdeal hostingi alacaktım.Ancak 126 lira fazla geliyor.” mesajıma, hesabıma %15 indirim tanımladıklarını bildiren bir cevap geldi.Bu mesajdan sonra Natro’dan vazgeçerek zaten mevcut hostinglerimin ve domainlerimin olduğu Markum’dan istediğim hosting hizmetini indirimli şekilde alarak blogumu yeni hostingine taşıdım.

Uzun lafın kısası ayırdığım bütçeden yüksek bir fiyatta hosting hizmeti sunan firmamdan(markum) istemeyerek de olsa bütçeme uygun olan Natro’ya geçecektim.Ancak yapılan indirimden dolayı alışverişimi Markum’dan yaptım.

Gerek bugün yapılan indirim gerekse sitelerimde bugüne kadar donma veya geç açılmama gibi bir sorun yaşamadığımdan dolayı ve ayrıca teknik desteklerinin profesyonel ve 7/24 çalışmasından dolayı markum.net’e teşekkür ederim.

Diyeceksiniz ki site açılmaması ve iyi teknik destek sağlamaları görevleri. Evet öyle görevleri. Ancak internette bu konuda şikayetçisi olan çok sayıda firma olduğunu görmemden dolayı belirtmek istedim.

 

Hakkında Mehmet Akif Vurucu

C# 'ta kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, Wordpress meraklısı, inatçı, spor tutkunu, fanatik bir Fenerbahçeli.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*